Volné pracovní pozice:

  • Správce objektu – Říčany – brigáda – 3x týdně/4 hod., odměna až 150 Kč/hod po zapracování, provádění údržbářských prací, úklid sněhu/sekání trávy, drobné zednické práce, opravy - požadujeme fyzickou zdatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, čistý rejstřík trestů.
  • Servisní technik – střední Čechy – technická správa svěřených budov; drobné opravy a zednické práce; údržba okolí budovy (zametání, úklid sněhu, sekání trávy); obsluha plynových kotelen (po zaškolení). Požadujeme elektrikáře, vyhláška č. 50 paragraf min. 6, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pracovitost, čistý trestní rejstřík.
  • Technický Manažer pro oblast – Benešov, Dobříš, Rokycany a Hořovice – péče o nemovitosti, plná zodpovědnost za provoz a údržbu, příprava poptávek/nabídek pro nutné opravy, umět si aktivně sestavit vlastní tým, pravidelný reporting, spolupráce s jednotlivými dodavateli. Požadujeme VŠ/SŠ technického zaměření, kvalifikace pracovníka dle vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou, řidičský průkaz sk. B, výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, praxe v oblasti Property/Facility managementu, časová flexibilita nutná, čistý trestní rejstřík, zkušenosti s objekty v památkových zónách – výhodou, pečlivost, spolehlivost, diskrétnost. Nabízíme motivující platové ohodnocení, zajímavou pracovní příležitost, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, práce na HP,  možnost na IČO, nástup možný ihned. Pro zařazení do výběrového řízení neváhejte a zašlete nám svůj životopis, obratem se Vám ozveme.
  • Technický Manažer střední Čechy ideálně z oblasti – Jičín, Hradec, Mýto, Rychnov, Náchod – péče o nemovitosti, plná zodpovědnost za provoz a údržbu, příprava poptávek/nabídek pro nutné opravy, umět si aktivně sestavit vlastní tým, pravidelný reporting, spolupráce s jednotlivými dodavateli. Požadujeme VŠ/SŠ technického zaměření, kvalifikace pracovníka dle vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou, řidičský průkaz sk. B, výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, praxe v oblasti Property/Facility managementu, časová flexibilita nutná, čistý trestní rejstřík, zkušenosti s objekty v památkových zónách – výhodou, pečlivost, spolehlivost, diskrétnost. Nabízíme motivující platové ohodnocení, zajímavou pracovní příležitost, možnost dalšího rozvoje a vzdělávání, práce na HPP, možnost na IČO, nástup možný ihned. Pro zařazení do výběrového řízení neváhejte a zašlete nám svůj životopis, obratem se Vám ozveme.

V případě zájmu o nabízené pracovní pozice zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: kariera@rentelfacility.cz

Pokud jste zde nenašli vhodnou pracovní nabídku, sledujte naše stránky pravidelně, nabídka volných pozic se obměňuje. Sledujte také naše inzeráty na Jobs.cz a na Práce.cz, popisy pracovních  pozic jsou tam dopodrobna vypsané

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM

kontakt: +420 720 047 302

email: kariera@rentelfacility.cz